התקשרו כעת: 054-581-4919

יום גיבוש בחדר בריחה

יום גיבוש לעובדים בחדר הבריחה
"אסון במצולות"

מחפשים הרפתקה מהנה, מגבשת, מתגמלת ובלתי שגרתית?
חוויה שתרגש את העובדים ותמלא להם את המצברים?
ברור שכן!
צאו משגרת "ימי הגיבוש" הסטנדרטיים והמשעממים ותביאו אותם לחוויה בלתי נשכחת,
בה כל אחד משתתף.
את יום הגיבוש הבא שלכם תעשו אצלנו!

מתי בפעם האחרונה....

מתי הפעם האחרונה שצוות העובדים שלך ננעלו בצוללת גרעינית אמריקאית,
כאשר מפקד הצוללת השתגע
והחליט לשגר פצצה גרעינית המאיימת על המזרח התיכון והעולם כולו?
אם אין די בכך,
הטיל ישוגר תוך 60 דקות ורק הם יכולים למנוע אסון גלובלי?
הרפתקה בלתי שגרתית זו מחכה לכם!

רקע לחדר בריחה אסון במצולות

האתגרים המוצעים בחדר הבריחה שלנו מסייעים לפתח גיבוש חברתי באופן מהנה ומרתק.
תמו ימי "נפילות האמון" ומסעות הטרקים הארוכים!
כבונוס למארגנים, חוויית חדר הבריחה יחשוף את החוזקות והחולשות בדינמיקה החברתית הקיימת כיום אצל עובדיהם –
תובנה ייחודית לכל מנהל אשר מחפש למקסם את כישורי עובדיו במקום העבודה.

הכישורים החיוניים להצלחה בחדר בריחה:

תקשורת – אין אפשרות להצליח ללא חלוקת מידע. לא מספיק לצעוק את הפתרון אלה לדעת לתקשר ולהעביר מסרים בצורה ברורה, חשוב לדעת הכיצד להקשיב ולהעביר מידע החיוני להצלחה. אין הצלחת יחיד בחדר בריחה.

הנהגה – מאחר ובחדר הבריחה משימות ואתגרים רבים, לרוב לביצוע במקביל, אין די במנהיג אחד וכמעט לכל אחד תינתן האפשרות להוביל בשלב מסוים. היכולת לאסוף מידע ולהסיק מסקנות אינו די, צריך לדעת הכיצד לגרום לאחרים לצעוד לפי המנגינה שלך.

הובלה – יותר מדי מנהיגים מפחית את הסיכוי לקבלת החלטות. לעתים, צריך לדעת להקשיב ולקבל הנחיות בכדי להוביל את הקבוצה להצלחה.

חשיבה מחוץ לקופסא – היצירתיות האישית שלך והמהירות שבו משדרים אותה לקבוצה, היא אחד הכלים החיוניים להצלחה באתגר. זה המקום לשחרר את אותן רעיונות משוגעים מהכוח אל הפועל!

הקשבה – אל תהיו אותה קבוצה אשר לא מקשיבה לחבר הצוות אשר מציע רעיון 10 פעמים וכבר חלפו 50 דקות, כולם שווים בקבוצה וכל אחד טומן בחובו את היצירתיות הנדרשת להצלחה של כולם.

עבודת צוות – אין אפשרות להצלחת יחיד בחדר הבריחה. קיימות משימות הדורשות שילוב ידיים וחשיבה קבוצתית בכדי להצליח. ללא עבודה משותפת הצוות נדון לכישלון.

חשיבה חיובית – השעון מתקתק ונראה כי אין מנוס מלהיכשל? אין דבר כזה, אסור להתייאש וחשוב להאמין ביכולת להצליח. לא מעט קבוצות מצליחות כאשר נותרו שניות על השעון.

להודות בטעויות – יש מגוון רחב של פתרונות לחידות בחדר הבריחה. אם אתה נעול על פתרון רק בגלל שמישהו "חכם" נתן אותו, אפילו שהפתרון המוצע אינו מקדם אתכם … אז כנראה שהוא טעה. ככל שהאפשרות שמישהו טעה יתקבל אצל הקבוצה, כך היכולת להצליח תגבר.

חברות ועסקים רבים מארגנים מפגש חברתי, אם סביב לשולחן אוכל או במקום חברתי אחר, בכדי לשבת ולנתח את החוויה. מסקנות אישיות וחברתיות יוטבעו בכל אחד מהמשתתפים וכדאי לחלוק אותם עם כל הקבוצה.

המיקום שלנו